Відкриття дитячого клубу Release Education на території Новопечерської школи

12.01.2016
З березня 2016 року на території Новопечерської школи діятиме дитячий клуб Release Education

Новопечерська школа розпочинає співпрацю з Release Complex, який уже протягом 9 років є лідером культурно-освітньої галузі в Україні. У рамках комплексу працюють танцювальні студії Влада Ями, Дмитра Коляденка, Франциско Гомеса тощо*.

З березня 2016 року на території Новопечерської школи діятиме дитячий клуб Release Education. Дитячий клуб Release Education надаватиме послуги з навчання та дозвілля для всієї родини на базі Новопечерської школи після 18:30 у будні та з 9:00 до 21:00 у вихідні й святкові дні. Навчання буде здійснюватись за напрямками:

• Мистецтво і творчість (танцювальна, вокальна, художня студії, театр і кіно, мода і дизайн, гончарство);
  • Спорт (скелелазіння, баскетбол, волейбол, плавання, шахи, футбол, дзюдо, петанк);
  • Наука і технології (іноземні мови, юний винахідник, робототехніка);
  • «Я – лідер» (цілепокладання і планування, ораторська майстерність, тайм-менеджмент, комунікація, ведення переговорів, лідерство, риторика).

У неділю, 31 січня, о 12:00 відбудеться день відкритих дверей Release Education у Новопечерській школі, під час якого можна буде безкоштовно відвідати заняття.

Якщо ви бажаєте дізнатись більше та зареєструватись на презентацію або день відкритих дверей Release Education, ви можете:

• звернутися до адміністратора Release Education, який із сьогоднішнього дня працює на рецепції Школи;
  • отримати інформацію за телефонами: (044) 332-07-02, (097) 132-07-02.

*Історія Release Complex:

• 2007 р. – заснування Release dance studio.
  • 2009 р. – відкриття Release dance complex на Бесарабці. Найкращі танцювальні студії України: студії Влада Ями, Дмитра Коляденка, Франциско Гомеса та інших.
  • 2011 р. – відкриття академії Release на Мальті. 2012 р. – відкриття «Інституту Шоу-бізнесу» при Європейському університеті IV рівня акредитації, диплом державного зразка.
  • 2014 р. – відкриття Вокальної, Художньої, Театральної студій у Release Complex на Бесарабці.
  • 2016 р. – відкриття Дитячого клубу Release Education у Новопечерській школі.

Сьогодні Release Complex – це сильна команда професіоналів, яка працює на результат і досягає успіху в усіх обраних напрямках!